Lokówka Lafe LK-C003
Zdjęcia 7 |
Lafe LK-C003 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lafe LK-C003
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lafe Lokówka LKC003 S9148224 | 40 zł |
Lafe Lokówka do włosów 32 mm LKC003 HPLAFLOLKC00300 | 30 zł |
Lokówka Lafe LKC003 | 49 zł |
Lokówka LAFE LKC003 | 40 zł |
Lafe Lokówka do włosów 32 mm LKC003 89278 | 35 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Lafe LK-C003
Ceny na Lafe LK-C003 |
---|---|---|---|---|
Lafe LK-C001 | od 39 zł | 1 oferta | ||
Lafe LK-C002 | od 34 zł | 13 oferty | ||
Lafe LK-C003 | od 30 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →