Hulajnoga elektryczna Kugoo Kirin S1 Pro
Wideo 15Zdjęcia 10 |
Kugoo Kirin S1 Pro |
|
Stosunkowo niedroga hulajnoga elektryczna marki Kugoo to model na miejskie wycieczki i stosunkowo płaskie nawierzchnie. Przy masie własnej 15 kg maksymalne obciążenie wytrzymywane wynosi około 120 kg. Rama wykonana jest z aluminium, platforma tradycyjnie uzupełniona antypoślizgową powłoką zapewniającą wysokiej jakości przyczepność z butami jeźdźca. Zapewniona jest również możliwość złożenia: drążek kierowniczy można łatwo przenieść na pokład, co czyni pojazd bardziej kompaktowym i wygodniejszym w transporcie lub przechowywaniu.
Hulajnoga elektryczna Kugoo Kirin S1 Pro posiada silnik o mocy 350 W, który pozwala na osiągnięcie prędkości do 25 km/h oraz pewne poruszanie się po niewielkim wzniesieniu (o nachyleniu 15 stopni). Sugerowany tutaj akumulator wymaga 7-godzinnego cyklu zasilania (od 0 do 100%) i zapewnia zasięg 23 km. Podwozie modelu obejmuje małe 8-calowe koła oraz wydajny tylny hamulec tarczowy. Ponieważ nie ma tutaj amortyzacji, jazda po wybojach i wybojach nie jest zalecana. Wśród innych funkcji warto podkreślić obecność wyświetlacza, reflektora i światła hamowania, które sprawiają, że hulajnoga jest lepiej widoczna w ciemności i mają na celu zwiększenie ogólnego bezpieczeństwa użytkowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kugoo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kugoo.
Kup Kugoo Kirin S1 Pro
Ładowarka 42V 1.5A do Kugoo S1 / S1 PRO | 54 zł |
Podstawa korpusu do Kugoo S1 / S1 PRO | 171 zł |
Podstawa korpusu do Kugoo S1 / S1 PRO | 165 zł |