Klawiatura
KRUX ATAX PRO Creator Retro Outemu Black Switch (KRX0111)
Zdjęcia 14 |
KRUX ATAX PRO Creator Retro Outemu Black Switch Gateron Yellow (Linear)Outemu Black (Linear) |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KRUX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KRUX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KRUX ATAX PRO Creator Retro Outemu Black Switch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KRUX Klawiatura ATAX PRO Creator Retro Outemu Black KRX0111 | 236 zł |
Klawiatura KRUX Atax Pro RGB Creator Retro Outemu Black | 236 zł |
Klawiatura KRUX Atax Pro RGB Creator Retro Outemu Black KRX0111 | 236 zł |
Modyfikacje KRUX ATAX PRO Creator Retro
Ceny na KRUX ATAX PRO Creator Retro |
---|---|---|---|---|
KRUX ATAX PRO Creator Retro Gateron Yellow Switch | od 269 zł | 16 oferty | ||
KRUX ATAX PRO Creator Retro Outemu Black Switch | od 236 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →