Biokominek Kratki Tango 1
Zdjęcia 6 |
Kratki Tango 1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kratki 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kratki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kratki Tango 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KRATKI Tango1 Biokominek na Bioetanol Wolnostojący Biopojemnik 02 L Stal M | 370 zł |
Biokominek Tango czarny | 370 zł |
Biokominek wolnostojący TANGO 1 | 370 zł |
Biokominek Tango 1 biały | 370 zł |
Biokominek wolnostojący TANGO1 | 370 zł |
Modyfikacje Kratki Tango 1
Ceny na Kratki Tango 1 |
---|---|---|---|---|
Kratki Tango 1 | od 370 zł | 6 oferty | ||
Kratki Tango 2 | od 346 zł | 6 oferty | ||
Kratki Tango 3 | od 430 zł | 10 oferty | ||
Kratki Tango 4 | od 450 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →