Biokominek Kratki Juliet 1800
Zdjęcia 8 |
Kratki Juliet 1800 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kratki 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kratki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kratki Juliet 1800
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Biokominek JULIET 1800 czarny z certyfikatem TUV | 1 848 zł |
Biokominek wiszący JULIET 1800 certyfikat TÜV czarny | 1 920 zł |
Biokominek wiszący JULIET 1800 certyfikat | 1 920 zł |
Biokominek Wiszący Juliet 1800 Kamienie Ozdobne Certyfikat Tüv Zestaw | 1 947 zł |
Biokominek wiszący JULIET 1800 certyfikat TÜV zestaw | 2 505 zł |
Biokominek wiszący JULIET 1800 certyfikat TÜV | 1 920 zł |
Modyfikacje Kratki Juliet 1800
Ceny na Kratki Juliet 1800 |
---|---|---|---|---|
Kratki Juliet 1100 | od 1 570 zł | 4 oferty | ||
Kratki Juliet 1500 | od 1 740 zł | 3 oferty | ||
Kratki Juliet 1800 | od 1 848 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →