Biokominek Kratki Golf 2
Zdjęcia 6 |
Kratki Golf 2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kratki 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kratki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kratki Golf 2
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KRATKI Golf 2 Kominek na Bioetanol Wewnętrzny Kamyki Lejek Zestaw Do Aroma | 1 132 zł |
Biokominek Wiszący Golf 2 Z Szybą Certyfikat Tüv | 567 zł |
Biokominek wiszący GOLF2 czarny z szybą | 490 zł |
KRATKI Golf 2 Kominek na Bioetanol Naścienny Biopojemnik Naścienny 02 L Ce | 718 zł |
KRATKI KRATKI Przeszklenie biokominka GOLF 2 Szyba do biokominka GOLF 2 GO | 174 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →