Biokominek Kratki Delta uglovoi 1200
Zdjęcia 8 |
Kratki Delta uglovoi 1200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kratki 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kratki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kratki Delta uglovoi 1200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Biokominek Wiszący Delta 1200 Lewy Kamienie Ozdobne Z Szybą Certyfikat Tüv | 2 807 zł |
Biokominek wiszący narożny DELTA prawy 120 cm certyfikat | 2 350 zł |
Biokominek wiszący DELTA 1200 lewy z szybą certyfikat TÜV | 2 780 zł |
Biokominek wiszący DELTA 1200 lewy z szybą | 2 780 zł |
Modyfikacje Kratki Delta uglovoi 1200
Ceny na Kratki Delta uglovoi 1200 |
---|---|---|---|---|
Kratki Delta uglovoi 600 | od 1 520 zł | 5 oferty | ||
Kratki Delta uglovoi 700 | od 1 690 zł | 3 oferty | ||
Kratki Delta uglovoi 900 | od 2 020 zł | 5 oferty | ||
Kratki Delta uglovoi 1200 | od 2 350 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →