Miska i kompakt WC Kolo Idol M13100
Kolo Idol M13100 |
|
Dodatkowo może mieć następujące siedzeniem z pokrywą
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Idol M13100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Koło Miska WC wisząca Koło Idol bez deski M13100000 | 339 zł |
Miska WC Koło Idol wisząca (M13100000) | 305 zł |
Miska wisząca WC IDOL ustępowa lejowa | 301 zł |
KOŁO M13100000 + 528572 IDOL Miska ustępowa lejowa, wisząca + CEDO PANSACO | 419 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →