Brytfanna Klausberg KB-7365 4.5 l
Klausberg KB-7365 |
|
Uchwyt pokrywki posiada wbudowany dozownik, który służy do nalewania oliwy lub wina.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7365 4.5 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brytfanna ceramiczna 32cm z pokrywą Klausberg KB-7365 | 149 zł |
Brytfanna Ceramiczna 32Cm Z Pokrywą Klausberg Kb-7365 | 149 zł |
Brytfanna KLAUSBERG KB-7365 32 cm | Bezpłatny transport | 145 zł |
Brytfanka 4,5l, szary marmurek Klausberg | 155 zł |
Brytfanna KLAUSBERG KB-7365 32 cm | Bezpłatny transport | 145 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →