Karma dla kotów Kitekat Adult Chicken/Vegetables 1.8 kg
Kitekat Adult Chicken/Vegetables 1.8 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kitekat 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kitekat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wartość odżywcza na 100 g:
- białko - 28 g
- tłuszcz - 9 g
- popiół - 8 g
- włókno surowe - nie więcej niż 5 g
- wilgotność - nie więcej niż 10 g
- wapń - 1,2 g
- fosfor - 0,8 g
- witamina A - 1200 IU
- witamina D - 120 IU
- witamina E - 15 mg
- witaminy: B2, B12, kwas pantotenowy, biotyna, witamina B1, witamina B6, niacyna, tauryna, metionina
Modyfikacje Kitekat Adult Chicken/Vegetables
Ceny na Kitekat Adult Chicken/Vegetables |
---|---|---|---|---|
Kitekat Adult Chicken/Vegetables 300 g | od 5 zł | 2 oferty | ||
Kitekat Adult Chicken/Vegetables 1.8 kg | od 20 zł | 1 oferta | ||
Kitekat Adult Chicken/Vegetables 12 kg | od 112 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →