Garnek KitchenAid CC003266-001
Zdjęcia 3 |
KitchenAid CC003266-001 3.7 l6 l |
|
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid CC003266-001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KitchenAid Rdzeń stalowy emaliowany 20 cm / 37 l garnek z pokrywką emalia | 620 zł |
Garnek KITCHENAID CC003266-001 20 cm | 649 zł |
Garnek KITCHENAID CC003266-001 20 cm | 600 zł |
Garnek Emaliowany Z Pokrywką 3,7l - Kremowy Kitchenaid | 584 zł |
Modyfikacje KitchenAid CC003266-001
Ceny na KitchenAid CC003266-001 |
---|---|---|---|---|
KitchenAid CC003266-001 | od 584 zł | 5 oferty | ||
KitchenAid CC003269-001 | od 638 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →