Mikser KitchenAid 5KHBBV53EER czerwony
Wideo 1Zdjęcia 13 |
KitchenAid 5KHBBV53EER |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KitchenAid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KitchenAid.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid 5KHBBV53EER czerwony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bezprzewodowy blender ręczny Empire Red KitchenAid (5KHBBV53EER) --- OFICJ | 659 zł |
Blender KITCHENAID 5KHBBV53 Czerwony Bezprzewodowy 5KHBBV53EER | 730 zł |
Bezprzewodowy Blender Ręczny 5Khbbv53Eer Czerwony - Kitchenaid | 729 zł |
Wideo recenzje
Napięcie: 8 V Szybkie ładowanie Pełne ładowanie 2 godziny
Modyfikacje KitchenAid 5KHBBV53EER
Ceny na KitchenAid 5KHBBV53EER |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KHBBV53EAC beżowy | od 659 zł | 2 oferty | ||
KitchenAid 5KHBBV53EBM czarny | od 680 zł | 2 oferty | ||
KitchenAid 5KHBBV53EER czerwony | od 659 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KHBBV53EDG grafit | od 639 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →