Robot kuchenny KitchenAid 5KFP1644EER czerwony
Zdjęcia 6 |
KitchenAid 5KFP1644EER czerwony |
|
Zewnętrzna regulacja grubości krojenia
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KitchenAid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KitchenAid.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid 5KFP1644EER czerwony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KitchenAid 5KFP1644EER naczynie do żywności Artisan 40 l empire czerwony | 2 519 zł |
KitchenAid Artisan 5KFP1644EER 650W Wyciskarka do cytrusów | 2 899 zł |
Malakser Artisan 4 l Empire Red KitchenAid (5KFP1644EER) --- OFICJALNY SKL | 2 899 zł |
KitchenAid Artisan 5KFP1644EER 650W Wyciskarka do cytrusów | 2 899 zł |
Modyfikacje KitchenAid 5KFP1644EER
Ceny na KitchenAid 5KFP1644EER |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KFP1644EAC beżowy | od 2 899 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KFP1644ECA bordowy | od 2 899 zł | 2 oferty | ||
KitchenAid 5KFP1644EOB czarny | od 2 899 zł | 1 oferta | ||
KitchenAid 5KFP1644EER czerwony | od 2 519 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →