Ekspres do kawy KitchenAid 5KES6503EMS szary
Zdjęcia 10 |
KitchenAid 5KES6503EMS szary |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KitchenAid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KitchenAid.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid 5KES6503EMS szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kitchen Aid ESPRESSOMASZKA - ARTISAN - MEDAILLON SREBRNY 5KES6503EMS | 1 293 zł |
Ekspres ciśnieniowy Artisan Medallion Silver KitchenAid (5KES6503EMS) --- | 2 199 zł |
Ekspres ciśnieniowy KitchenAid 5KES6503EMS | 1 929 zł |
KitchenAid Artisan 5KES6503EMS | 2 199 zł |
Kitchenaid 5kes6503ems Espresso Coffee Maker Posrebrzany One Size / EU Plu | 1 530 zł |
Modyfikacje KitchenAid 5KES6503EMS
Ceny na KitchenAid 5KES6503EMS |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KES6503EAC beżowy | od 1 499 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KES6503EER bordowy | od 1 831 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KES6503EOB czarny | od 1 422 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KES6503ECA czerwony | od 1 122 zł | 5 oferty | ||
KitchenAid 5KES6503EBK grafit | od 1 293 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KES6503ESX stal nierdzewna | od 2 199 zł | 1 oferta | ||
KitchenAid 5KES6503EMS szary | od 1 293 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →