Krzesło King Home Snap Bar Tap
King Home Snap Bar Tap |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Home 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Home.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Home Snap Bar Tap
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
King Home Krzesło barowe SNAP BAR TAP regulowane białe | 289 zł |
Krzesło Barowe Snap Bar Tap Regulowane Czarne | 289 zł |
King home Obrotowy hoker z regulacją wysokości i poduszką Snap Bar Tap | 299 zł |
Szary hoker Snap Bar Tap z podnóżkiem poduszka regulacja | 299 zł |
King Home Krzesło barowe SNAP BAR TAP regulowane szare | 299 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →