Słuchawki
Kinera BD005 Pro
Wideo 10Zdjęcia 27 |
Kinera BD005 Pro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kinera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kinera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kinera BD005 Pro
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki Kinera BD005 Pro | 249 zł |
Kinera BD005 Pro Dokanałowe Czerwony | 249 zł |
Kinera BD005 Pro Dokanałowe Czerwony | 269 zł |
KINERA BD005 Pro - jewel red +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów onl | 249 zł |
Kinera BD005 PRO - JEWEL RED - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zw | 249 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →