Odżywka białkowa KFD Nutrition Premium Dessert Micellar Casein 0.7 kg
KFD Nutrition Premium Dessert Micellar Casein 0.7 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KFD Nutrition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KFD Nutrition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KFD Nutrition Premium Dessert Micellar Casein 0.7 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Białko KFD Premium Dessert 700g Pistacja | 77 zł |
Białko KFD Premium Dessert 700g Lody Tradycyjne | 77 zł |
Białko Kfd Premium Dessert 700G Ciasteczko | 75 zł |
Białko Kfd Premium Dessert 700G Biała Czekolada | 75 zł |
Białko Kfd Premium Dessert 700G Masło Orzechowe | 77 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →