Rower stacjonarny Kettler Axos Avior R
Kettler Axos Avior R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kettler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kettler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kettler Axos Avior R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower elektromagnetyczny KETTLER Axos Avior R | 4 000 zł |
Rower elektromagnetyczny KETTLER Axos Avior R 04453 | 4 000 zł |
KETTLER rower treningowy poziomy AXOS AVIOR R BLACK | 3 990 zł |
Rower poziomy Kettler Avior R | 3 099 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →