Nóż turystyczny Kershaw Blur Washed
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Kershaw Blur Washed |
|
Nóż składany Kershaw to rozwiązanie do codziennego użytku, które można zaliczyć do zaawansowanego segmentu cenowego. Zaprojektowany przez projektanta Kena Oniona model ten łączy w sobie oryginalną kolorystykę (czarny z niebieskim), dodatkową powłokę ostrza Stonewash i dość ekskluzywny zakrzywiony kształt ostrza, który doskonale nadaje się do cięcia i siekania. Nóż Kershaw Blur Washed wykonany jest ze stali 14C28N, która nie boi się procesów korozyjnych, jest uważana za odporną na zużycie, twardą, a także doskonale zachowuje ostrość.
Rękojeść wykonana jest ze stopu aluminium lotniczego Trac-Tec: jest wystarczająco lekka, nie boi się uszkodzeń i nie wyślizguje się z dłoni. Za mocowanie ostrza odpowiada uniwersalna blokada liner lock, którą zapewnia mechanizm otwierania Thumb Stud (wygodne jest używanie go jedną ręką) oraz blokowanie ostrza przed przypadkowym złożeniem. Osobno warto wyróżnić otwór na smycz oraz klips kieszonkowy, który można zamocować w różnych pozycjach. Model waży zaledwie 110 gramów, natomiast wymiary po złożeniu na długość to 11,4 cm, czyli produkt powinien bez problemu zmieścić się w niemal każdej kieszeni.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kershaw 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kershaw.
Kup Kershaw Blur Washed
Blur Knife Black Wash Plain 338 1670BW | 559 zł |
Kershaw, Nóż, Blur Navy Blue Stonewash 1670NBSW | 599 zł |
Nóż składany Kershaw Blur 1670BW | 559 zł |
Nóż składany Kershaw Blur 1670NBSW | 559 zł |