Kuchenka Kernau KFC 6008 GE W biały
Kernau KFC 6008 GE W biały 2020 rokzapłon automatyczny biały stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KFC 6008 GE W biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka Kernau KFC 6008 GE W | 1 690 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna KERNAU KFC 6008 GE W | 1 690 zł |
Kuchnia KERNAU KFC 6008 GE W | 5 lat gwarancji - ZAPYTAJ O RABAT I tel. (2 | 1 669 zł |
Modyfikacje Kernau KFC 6008 GE W
Ceny na Kernau KFC 6008 GE W |
---|---|---|---|---|
Kernau KFC 6008 GE W biały | od 1 669 zł | 3 oferty | ||
Kernau KFC 6008 GE X stal nierdzewna | od 1 899 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →