Filtr fotograficzny Kenko UV 49 mm
Wideo 7 |
Kenko UV 49mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kenko UV 49 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kenko AIR II UV 49 mm KE02-AIR2U49 | 32 zł |
Kenko Filtr Celeste UV 49mm AF-A-KNKO-039 | 110 zł |
Kenko UV 49 mm - filtry do aparatu czarne KUVE49 | 80 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kenko UV
Ceny na Kenko UV |
---|---|---|---|---|
Kenko UV 40.5 mm | od 23 zł | 4 oferty | ||
Kenko UV 46 mm | od 20 zł | 3 oferty | ||
Kenko UV 49 mm | od 32 zł | 3 oferty | ||
Kenko UV 52 mm | od 37 zł | 2 oferty | ||
Kenko UV 55 mm | od 36 zł | 7 oferty | ||
Kenko UV 58 mm | od 24 zł | 6 oferty | ||
Kenko UV 62 mm | od 45 zł | 5 oferty | ||
Kenko UV 67 mm | od 44 zł | 4 oferty | ||
Kenko UV 72 mm | od 53 zł | 4 oferty | ||
Kenko UV 77 mm | od 38 zł | 6 oferty | ||
Kenko UV 82 mm | od 49 zł | 2 oferty |
Polecamy