Opona motocyklowa Kenda K784F 120/70 R19 60Q
Zdjęcia 5 |
Kenda K784F 120/70 R19 60Q |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kenda K784F 120/70 R19 60Q
Ceny na Kenda K784F 120/70 R19 60Q |
---|---|---|---|---|
Kenda K784F 90/90 -21 54T | od 423 zł | 4 oferty | ||
Kenda K784F 110/80 R19 59Q | od 725 zł | 1 oferta | ||
Kenda K784F 120/70 R19 60Q | od 527 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →