Opona motocyklowa Kenda K673 150/80 -16 71H
Zdjęcia 5 |
Kenda K673 150/80 -16 71H 80/90 R 21 " 48 H 100/90 R 19 " 57 H 110/90 B 18 " 61 H 110/90 R 18 " 110/90 R 19 " 61 H 62 H 120/90 B 17 " 64 H 120/90 B 18 " 120/90 B 18 " 65 H 71 H 120/90 R 17 " 130/70 R 18 " 64 H 63 H 130/90 B 16 " 72 H 130/90 B 16 " 74 H 130/90 R 16 " 72 H 130/90 R 16 " 74 H 140/90 B 15 " 70 H 140/90 B 16 " 140/90 R 15 " 77 H 70 H 140/90 R 16 " 77 H 150/80 B 16 " 71 H 150/80 R 16 " 150/90 B 15 " 71 H 74 H 150/90 R 15 " 74 H 160/80 B 16 " 160/80 R 16 " 75 H 75 H 170/80 B 15 " 77 H 170/80 R 15 " 77 H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kenda K673 150/80 -16 71H
Ceny na Kenda K673 150/80 -16 71H |
---|---|---|---|---|
Kenda K673 80/90 R21 48H | od 279 zł | 4 oferty | ||
Kenda K673 110/90 R19 62H | od 537 zł | 1 oferta | ||
Kenda K673 120/90 -17 64H | od 329 zł | 3 oferty | ||
Kenda K673 120/90 -18 71H | od 558 zł | 1 oferta | ||
Kenda K673 130/70 R18 63H | od 487 zł | 2 oferty | ||
Kenda K673 130/90 -16 72H | od 615 zł | 2 oferty | ||
Kenda K673 140/90 R15 70H | od 724 zł | 1 oferta | ||
Kenda K673 150/90 -15 74H | od 666 zł | 1 oferta | ||
Kenda K673 160/80 R16 75H | od 809 zł | 1 oferta |
Podobne