Opona motocyklowa Kenda K413 100/80 R10 53M
Kenda K413 100/80 R10 53M 3 B 10 " 42 J 3.5 R 10 " 51 J 100/80 R 10 " 53 M 100/90 B 10 " 56 J 110/70 B 12 " 47 J 110/70 R 12 " 47 J 110/90 R 12 " 64 M 120/70 B 12 " 51 J 120/70 B 13 " 53 M 120/70 R 12 " 51 M 120/90 R 10 " 57 J 120/90 R 10 " 66 M 130/60 B 13 " 53 J 130/60 R 13 " 53 M 130/70 B 10 " 52 J 130/70 B 12 " 56 J 130/90 R 10 " 61 J 140/70 R 12 " 60 M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kenda K413 100/80 R10 53M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kenda K413 ( 100/80-10 TL 53M ) 133003 | 265 zł |
Kenda K413 (100/80 R10 53M) 133003 | 264 zł |
Kenda K413 ( 100/80-10 TL 53M ) | 272 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kenda K413 100/80 R10 53M
Ceny na Kenda K413 100/80 R10 53M |
---|---|---|---|---|
Kenda K413 3 -10 42J | od 199 zł | 2 oferty | ||
Kenda K413 3.5 R10 51J | od 220 zł | 1 oferta | ||
Kenda K413 100/80 R10 53M | od 264 zł | 3 oferty | ||
Kenda K413 100/90 -10 56J | od 244 zł | 3 oferty | ||
Kenda K413 110/70 -12 47J | od 293 zł | 1 oferta | ||
Kenda K413 110/70 R12 47J | od 278 zł | 1 oferta | ||
Kenda K413 110/90 R12 64M | od 301 zł | 2 oferty | ||
Kenda K413 120/70 -12 51J | od 327 zł | 2 oferty | ||
Kenda K413 120/70 -13 53M | od 334 zł | 2 oferty | ||
Kenda K413 120/70 R12 51M | od 300 zł | 3 oferty | ||
Kenda K413 120/90 R10 57J | od 275 zł | 2 oferty | ||
Kenda K413 120/90 R10 66M | od 293 zł | 2 oferty | ||
Kenda K413 130/60 -13 53J | od 229 zł | 4 oferty | ||
Kenda K413 130/60 R13 53M | od 306 zł | 1 oferta | ||
Kenda K413 130/70 -10 52J | od 283 zł | 3 oferty | ||
Kenda K413 130/70 -12 56J | od 303 zł | 3 oferty | ||
Kenda K413 130/90 R10 61J | od 156 zł | 4 oferty | ||
Kenda K413 140/70 R12 60M | od 327 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →