Patelnia Kela Stoneline 15475 24 cm
Zdjęcia 3 |
Kela Stoneline 15475 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kela Stoneline 15475 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Kela do serwowania 24cm | 378 zł |
Kela Patelnia 24cm Kela Stoneline czarna | 332 zł |
Patelnia KELA Stoneline, czarna, 24x6 cm | 378 zł |
Modyfikacje Kela Stoneline 15475
Ceny na Kela Stoneline 15475 |
---|---|---|---|---|
Kela Stoneline 15475 24 cm | od 332 zł | 3 oferty | ||
Kela Stoneline 15476 28 cm | od 416 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →