Garnek Kela Flavoria 10171
Zdjęcia 5 |
Kela Flavoria 10171 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kela Flavoria 10171
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kela Garnek niski z pokrywką Kela Flavoria, stal nierdzewna/szkło, 1,2 l, | 280 zł |
Kela Garnek niski z pokrywką, stal nierdzewna/szkło, 1,2 l, śred. 16 x 8 c | 246 zł |
Garnek ze stali nierdzewnej z pokrywką Kela Flavoria, ø 16 cm srebrny | 212 zł |
Garnek Niski Z Pokrywką, Stal Nierdzewna/Szkło, 1,2 L, Śred. 16 X 8 Cm | 280 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →