Czajnik elektryczny Kassel 93229 turkusowy
Zdjęcia 19 |
Kassel 93229 2022 rokzdejmowana pokrywa |
|
Korpus stalowy malowany powłoką gumową.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kassel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kassel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kassel 93229 turkusowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kassel Czajnik elektryczny bezprzewodowy zielony Kassel 93229 1.7 L Kassel | 215 zł |
Czajnik Kassel 93229 Niebieski | 209 zł |
Czajnik elektryczny KASSEL 93229 | 271 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Kassel 93229:
- Schowek na kabel sieciowy w podstawie.
- Podstawa obrotowa 360°
Modyfikacje Kassel 93229
Ceny na Kassel 93229 |
---|---|---|---|---|
Kassel 93227 biały | od 209 zł | 3 oferty | ||
Kassel 93228 szary | od 185 zł | 4 oferty | ||
Kassel 93229 turkusowy | od 209 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →