Pistolet / Lanca zraszająca Karcher 2.645-269.0
Karcher 2.645-269.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher 2.645-269.0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pistolet zraszający KARCHER Plus wielofunkcyjny 2.645-269.0 | 80 zł |
Pistolet spryskujący Karcher Gun Plus 2.645-269.0 | 89 zł |
Pistolet zraszający KARCHER Plus wielofunkcyjny 2.645-269.0 | 80 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →