Lampa stołowa Kanlux Larata 36260
Zdjęcia 4 |
Kanlux Larata 36260 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kanlux Larata 36260
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kanlux S.A. Lampka Biurkowa Larata 36260 1Xe27 biała | 179 zł |
Lampka stołowa biała Larata | 157 zł |
Lampa stołowa biurkowa regulowana LARATA 5W Kanlux 36260 | 139 zł |
Lampka stołowa biała Larata | 157 zł |
Lampka stołowa biała Larata | 157 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →