Wanna Kaldewei Puro Star 190x90 cm
Zdjęcia 7 |
Kaldewei Puro Star 190x90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kaldewei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kaldewei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kaldewei Puro Star 190x90 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KALDEWEI 259900010001 KALDEWEI 259900010001 KA WA PURO STAR 699, 1900x900x | 5 402 zł |
Kaldewei Puro Star 699 Wanna prostokątna 190x90x42 cm z przelewem z boku, | 4 634 zł |
KALDEWEI 259900013001 KALDEWEI 259900013001 KA WA PURO STAR 699, 1900x900x | 5 742 zł |
KALDEWEI 259800013001 KALDEWEI 259800013001 KA WA PURO STAR 698, 1900x900x | 5 280 zł |
Kaldewei Puro Star 699 Wanna prostokątna 190x90x42 cm z przelewem z boku, | 5 070 zł |
Kaldewei Puro Star 698 Wanna prostokątna 190x90x42 cm z powierzchnią uszla | 4 677 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości wanny Kaldewei Puro Star 190x90:
- Dostępny z przelewem na dłuższym boku (art. 699)
Modyfikacje Kaldewei Puro Star
Ceny na Kaldewei Puro Star |
---|---|---|---|---|
Kaldewei Puro Star 160x70 cm | od 2 716 zł | 5 oferty | ||
Kaldewei Puro Star 170x70 cm | od 2 633 zł | 5 oferty | ||
Kaldewei Puro Star 170x75 cm | od 2 591 zł | 5 oferty | ||
Kaldewei Puro Star 170x80 cm | od 2 841 zł | 8 oferty | ||
Kaldewei Puro Star 180x80 cm | od 2 779 zł | 8 oferty | ||
Kaldewei Puro Star 190x90 cm | od 4 634 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →