Hulajnoga elektryczna Kaabo Skywalker 8H ECO500
Zdjęcia 22 |
Kaabo Skywalker 8H ECO500 |
|
Kontroler BMS (Battery Management System) chroni akumulator przed skutkami nierównomiernego ładowania, przegrzania czy przeładowania. Z regulowaną wysokością kierownicy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kaabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kaabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kaabo Skywalker 8H ECO500
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KAABO Hulajnoga elektryczna KAABO Skywalker 8H Czarny | 2 679 zł |
Hulajnoga elektryczna Kaabo Skywalker 8H Czerwona | 2 997 zł |
Hulajnoga Elektryczna Kaabo Skywalker 8H Eco500 Czarna | 2 199 zł |
Hulajnoga elektryczna Kaabo Skywalker 8H Czarna | 2 997 zł |
Hulajnoga Elektryczna Kaabo Skywalker 8H Eco500 Czerwona | 2 199 zł |
Hulajnoga Elektryczna Kaabo Skywalker 8H Eco500 Czarna | 2 999 zł |
Hulajnoga Elektryczna Kaabo Skywalker 8H Eco500 Czerwona | 2 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →