Nóż turystyczny Ka-Bar Dozier Folding Hunter (4062)
Wideo 20Zdjęcia 8 |
Ka-Bar Dozier Folding Hunter |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ka-Bar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ka-Bar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ka-Bar Dozier Folding Hunter
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ka-Bar Dozier Folding Hunter-Zombie Green 4062ZG | 180 zł |
Nóż KA-BAR Dozier Folding Hunter Coyote Brown | 137 zł |
Ka-Bar, Nóż, Dozier Folding Hunter (67) | 178 zł |
Ka-Bar 4062ZG - Dozier Folding Hunter - Zombie Green | 131 zł |
Nóż KA-BAR Dozier Folding Hunter Foliage Green | 129 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →