Narty K2 Disruption Sti 155 2023 /2024
Wideo 1Zdjęcia 9 |
K2 Disruption Sti 155 (2023/2024) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog K2 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele K2.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje K2 Disruption Sti 155 (2023/2024)
Ceny na K2 Disruption Sti 155 (2023/2024) |
---|---|---|---|---|
K2 Disruption Sti 155 2023 /2024 | od 2 867 zł | 1 oferta | ||
K2 Disruption Sti 160 2023 /2024 | od 2 867 zł | 1 oferta | ||
K2 Disruption Sti 165 2023 /2024 | od 2 867 zł | 1 oferta | ||
K2 Disruption Sti 170 2023 /2024 | od 2 867 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →