Narty K2 Disruption 78C W 160 2023 /2024
Zdjęcia 10 |
K2 Disruption 78C W 160 (2023/2024) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog K2 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele K2.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje K2 Disruption 78C W 160 (2023/2024)
Ceny na K2 Disruption 78C W 160 (2023/2024) |
---|---|---|---|---|
K2 Disruption 78C W 146 2023 /2024 | od 2 061 zł | 1 oferta | ||
K2 Disruption 78C W 160 2023 /2024 | od 2 064 zł | 1 oferta | ||
K2 Disruption 78C W 167 2023 /2024 | od 2 061 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →