Słuchawki
JVC HA-SR185
Wideo 3Zdjęcia 4 |
JVC HA-SR185 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JVC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JVC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JVC HA-SR185
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JVC HA-SR185 - mobilne zestawy słuchawkowe Binauralny czarny Opaska na gło | 103 zł |
JVC HA-SR185 białe JVC HA-SR185 white | 78 zł |
JVC HA-SR185-B-E Nauszne Mikrofon Czarny | 70 zł |
JVC HA-SR185-A lekkie wydajne słuchawki basowe z pilotem i mikrofonem - ni | 166 zł |
JVC HA-SR185-R-E lekkie wydajne słuchawki basowe z pilotem i mikrofonem - | 170 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →