Wózek Junama Heart 2 in 1
Zdjęcia 18 |
Junama Heart 2 in 1
Konstrukcja:uniwersalna, 2 w 1
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pas krokowy, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:61 cm
Waga po złożeniu:14.9 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Junama Heart 2 in 1
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wózek Junama czarny wózek JUNAMA HEART wózek dziecięcy 3w1 BŁYSK 02 + fote | 5 370 zł |
Wózek Junama JUNAMA HEART 2w1 piękny wózek dziecięcy biały miedziany 05 | 5 082 zł |
Wózek Junama JUNAMA HEART 4w1 biały wózek dziecięcy 01 ekosóra fotelik + b | 5 760 zł |
Wózek Junama JUNAMA HEART BŁYSK piękny wózek dziecięcy biały 2w1 | 5 082 zł |
Wózek Junama JUNAMA HEART Błysk 4w1 wózek wielofunkcyjny 05 + ISOFIX | 5 760 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →