Wózek Junama Glow 2 in 1
Zdjęcia 12 |
Błyszczący wózek w dosłownym i przenośnym znaczeniu tego terminu, z diamentowym wykończeniem w dolnej części gondoli. Rama produktu może być pomalowana na kolor złoty, srebrny lub brąz, co podkreśla status premium modelu. Wózek jest osadzony na odpornych na przebicie żelowych kołach. Układy tłumienia i hamowania Junama Glow 2 w 1 są zintegrowane z podwoziem. Ukryte „dopasowanie” chroni je przed brudem i innymi negatywnymi czynnikami środowiskowymi.
Pokrowiec na gondolę dla noworodka wykonany jest z praktycznej ekoskóry. Tapicerka wewnątrz gondoli wykonana jest z naturalnego materiału. Od około 6 miesiąca życia dziecko jest przeszczepiane do siedziska spacerowego, która posiada regulowane bezstopniowo oparcie, zdejmowany zderzak, pasy krokowe, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, regulowany podnóżek i głęboko opadający budka. Dodatkowo fotelik z grupy 0+ można zamontować na podwoziu produktu za pomocą specjalnych adapterów (w standardowym kompletnym zestawie nie ma fotelików samochodowych ani adapterów). W pełnej "paradzie" waga zestawu spacerówki sięga 15,4 kg.
Kup Junama Glow 2 in 1
Junama GLOW wózek dziecięcy Buggy akcesoria 04 srebrny czarny 3 w 1 | 4 265 zł |
Wózek Junama Wózek dziecięcy wielofunkcyjny JUNAMA GLOW 2w1 V2 | 3 457 zł |
Wózek Junama Wózek dziecięcy wielofunkcyjny JUNAMA GLOW 4w1 V2 | 4 338 zł |