Pocisk i nabój JSB Diablo Jumbo Straton 5.5 mm 1.03 g 500 pcs
JSB Diablo Jumbo Straton 5.5 mm 1.03 g 500 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JSB 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JSB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JSB Diablo Jumbo Straton 5.5 mm 1.03 g 500 pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śrut 5,5 mm diabolo JSB Jumbo Straton 500 (546238-500) | 61 zł |
JSB - Śrut do wiatrówki Diabolo Straton Jumbo .22 / 5.5 mm - 500 szt. - 54 | 75 zł |
Śrut JSB Diabolo Straton Jumbo .22 / 5.5mm 500szt (546238-500) | 75 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →