Powerbank Joyroom JR-W050
Wideo 4Zdjęcia 9 |
Joyroom JR-W050 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Joyroom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Joyroom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Joyroom JR-W050
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
20W magnetická powerbanka 10000mAh Joyroom JR-W050 JR-W050White | 149 zł |
Joyroom JR-W050 10000mAh 20W MagSafe z ringiem i podstawką biały AK-MOB-JY | 120 zł |
Powerbank Bezprzewodowy 10000Mah Joyroom Jr-W050 20W Magsafe Z Ringiem I P | 135 zł |
Powerbank bezprzewodowy 10000mAh Joyroom JR-W050 20W MagSafe z ringiem i p | 163 zł |
Joyroom JR-W050 10000mAh 20W MagSafe z ringiem i podstawką niebieski AK-MO | 120 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →