Narty Jones Stratos Woman Splitboard 152 2023 /2024
Zdjęcia 9 |
Jones Stratos Woman Splitboard 152 (2023/2024) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jones 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jones.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Jones Stratos Woman Splitboard 152 (2023/2024)
Ceny na Jones Stratos Woman Splitboard 152 (2023/2024) |
---|---|---|---|---|
Jones Stratos Woman Splitboard 146 2023 /2024 | od 3 914 zł | 1 oferta | ||
Jones Stratos Woman Splitboard 149 2023 /2024 | od 3 510 zł | 1 oferta | ||
Jones Stratos Woman Splitboard 152 2023 /2024 | od 3 619 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →