Kołowrotek Jaxon Top Catfish CT 800 (KJ-CFA800)
Jaxon Top Catfish CT 800 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jaxon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jaxon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jaxon Top Catfish CT 800
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jaxon Kołowrotek Sumowy Top Catfish (KJ-CFA800) | 129 zł |
Kołowrotek gruntowy Jaxon Top Catfish CT 800 5BB | 170 zł |
Kołowrotek Jaxon Top Catfish Ct 800 5Bb | 134 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →