Kołowrotek Jaxon Red Carp FRXL 600 (KJ-RCA600)
Jaxon Red Carp FRXL 600 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jaxon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jaxon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jaxon Red Carp FRXL 600
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kołowrotek karpiowy Jaxon Red Carp FRXL 600 8BB | 157 zł |
Kołowrotki Jaxon Red Carp FRXL 600 | 143 zł |
Kołowrotki Jaxon Red Carp FRXL 600 | 158 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →