Panel słoneczny Jackery Solar Saga 100W 100 W
Wideo 12Zdjęcia 10 |
Jackery Solar Saga 100W 100 W |
|
Powłoka ETFE.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jackery 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jackery.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jackery Solar Saga 100W 100 W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panel Solarny Jackery SolarSaga 100W | 949 zł |
Jackery Solar Saga 100W | 1 799 zł |
Jackery Solarsaga Portable Solar Panel 100w Posrebrzany | 1 439 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →