Robot odkurzający
iRobot Roomba Combo i8
Zdjęcia 10 |
iRobot Roomba Combo i8 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog iRobot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele iRobot.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup iRobot Roomba Combo i8
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IROBOT Roomba Combo I8 i8178 robot odkurzający 11800310001 | 2 842 zł |
Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo I8 (I817640) Jasnoszary | 2 200 zł |
Odkurzacz robot iRobot Roomba Combo i8 ((i8178)) Czarny | 2 490 zł |
Roomba Combo i8 robot odkurzający i mop 5060944994488 | 2 338 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →