Dmuchane łóżko Intex 64412
Zdjęcia 3 |
Intex 64412 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 64412
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Twin Comfort Plush łóżko dmuchane z Fiber-Tech RP wymiary po nadmuch | 338 zł |
Intex Materac dmuchany z wbudowaną pompką elektryczną, Intex, 191x99x46 cm | 458 zł |
INTEX 64412 ND DMUCHANY MATERAC Z POMPKĄ 99x191x46 | 227 zł |
Materac dmuchany 191 x 99 cm z wbudowaną pompką Intex 64412ND | 272 zł |
Materac dmuchany jednoosobowy z wbudowaną pompką 191 x 99 x 46 cm Intex | 259 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →