Punkt dostępu INTELLINET Access Point AC600 (525824)
Zdjęcia 4 |
INTELLINET Access Point AC600
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 100 Mb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:150 Mb/s
5 GHz:433 Mb/s
Anteny i sygnał:20 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Access Point AC600
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INTELLINET 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INTELLINET.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INTELLINET Access Point AC600
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intellinet High-Power Wireless AC600 Dual-Band Outdoor Access Point 33 Mbi | 348 zł |
Intellinet 525824 zewnętrzny Access Point / Repeater, Dual Band AC600, PoE | 349 zł |
Intellinet Access Point Ac600 Zewnętrzny / Repeate | 393 zł |
Punkt dostępu INTELLINET AC600 | 356 zł |
Punkt dostępu INTELLINET AC600 | 356 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →