Karta sieciowa Intel Wi-Fi 6 AX200 Cyclone Peak (AX200NGW)
Wideo 2 |
Wewnętrzny dwuzakresowy adapter do połączeń bezprzewodowych Wi-Fi 6 (802.11ax) i Bluetooth 5.2. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, zaprojektowany do zastosowania w komputerach stacjonarnych i laptopach. Łączy się z portem M.2, który jest wyposażony w zdecydowaną większość obecnych modeli płyt głównych. Posiada kompaktową bezramową konstrukcję o wymiarach 22x30x2,4 mm.
Bezproblemowo pasuje do pełnowymiarowych i małych płyt w standardach ATX, microATX, mini-ITX i SFF. Ze względu na niewielką wagę (3 g) doskonale nadaje się do instalacji w urządzeniach mobilnych (laptopy i ultrabooki). Ma imponującą teoretyczną przepustowość: 600 Mb/s (w paśmie 2,4 GHz) i 1733 Mb/s (w paśmie 5 GHz). Aby w praktyce wykorzystać zalety szybkiej transmisji danych dwuzakresowego adaptera Intel Wi-Fi 6 AX200 Cyclone Peak, cała infrastruktura bezprzewodowa, w tym router lub punkt dostępu, musi spełniać specyfikacje Wi-Fi 6 z obsługą podwójnego łącza (MU-MIMO 2x2). W przypadku wykorzystania popularnych routerów domowych klasy AC900 prędkość nie przekroczy 100-110 Mb/s (w paśmie 2,4 GHz) lub 300-350 Mb/s (w paśmie 5 GHz). Dostępne są złącza do podłączenia dwóch anten zewnętrznych.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Kup Intel Wi-Fi 6 AX200 Cyclone Peak
Wszystkie ceny 7 →Intel AX200NGWGDTK Komputer | 103 zł |
Intel Wi-Fi 6 AX200 (Gig+) 2230 2x2 AX+BT vPro | 96 zł |
INTEL NIC WI-FI 6 AX200 2230 2x2 AX+BT No vPro | 77 zł |
Karta sieciowa Intel AX200 (AX200.NGWG.NV) | 59 zł |
Intel Wi-Fi 6 AX200 (Gig+) 2230 2x2 AX+BT No vPro | 72 zł |
Karta sieciowa Intel (AX200.NGWG.DTK) | 105 zł |
Karta sieciowa Intel AX200 vPro (AX200.NGWG) | 88 zł |