SSD Integral V-Series INSSD120GS625V2 120 GB
Integral INSSD120GS625V2 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral V-Series INSSD120GS625V2
Ceny na Integral V-Series INSSD120GS625V2 |
---|---|---|---|---|
Integral V-Series INSSD120GS625V2 120 GB | od 229 zł | 2 oferty | ||
Integral V-Series INSSD250GS625V2 250 GB | od 245 zł | 1 oferta | ||
Integral V-Series INSSD480GS625V2 480 GB | od 215 zł | 1 oferta | ||
Integral V-Series INSSD500GS625V2 500 GB | od 380 zł | 1 oferta | ||
Integral V-Series INSSD4TS625V2X 4 TB | od 1 938 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →