Karta pamięci Integral High Speed MicroSD V30 UHS-I U3 32 GB (INMSDH32G-100V30)
Zdjęcia 3 |
Integral High Speed MicroSDHC V30 UHS-I U3 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral High Speed MicroSD V30 UHS-I U3
Ceny na Integral High Speed MicroSD V30 UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Integral High Speed MicroSD V30 UHS-I U3 32 GB | od 77 zł | 1 oferta | ||
Integral High Speed MicroSD V30 UHS-I U3 64 GB | od 83 zł | 1 oferta | ||
Integral High Speed MicroSD V30 UHS-I U3 128 GB | od 143 zł | 1 oferta | ||
Integral High Speed MicroSD V30 UHS-I U3 256 GB | od 268 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →