Pendrive Integral Arc USB 2.0 64 GB (INFD64GBARC)
Integral Arc USB 2.0 64Gb 2022 rokUSB 2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral Arc USB 2.0
Ceny na Integral Arc USB 2.0 |
---|---|---|---|---|
Integral Arc USB 2.0 16 GB | od 40 zł | 3 oferty | ||
Integral Arc USB 2.0 32 GB | od 30 zł | 5 oferty | ||
Integral Arc USB 2.0 64 GB | od 35 zł | 3 oferty | ||
Integral Arc USB 2.0 128 GB | od 37 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →